Timeplan

Timeplan vår 2019* – fra mandag 28.januar
*med forbehold om endringer

Påmelding vår 2019 trykk her

timeplan vår2019 update

Timeplan vår 2019
MANDAG – Parkgata 31

Tidspunkt Kurs Pedagog
16:30 – 17:15 Hiphop 1-2.klasse Anja
17:15 – 18:00 Dans Yngre 1-2.klasse Anja
18.00 – 18:45 Hiphop 3-4. klasse Anja
18:45 – 20:00 Klassisk ballett ungdom Viderekomne Therese
20:00 – 20:30 Klassisk ballett tåspiss ungdom Therese
20:30 – 21:45 Jazz ungdom Therese

TIRSDAG – Parkgata 31

Tidspunkt Kurs Pedagog
16:00 – 17:00 Hiphop 5-7.klasse Øvet Wanja
17:00 – 17:45 Barnedans 4-5år Anja
17:45 – 18:30 Barnedans 4-5år Anja
18:30 – 19:15 Hiphop 3-4. klasse  PS:DANCE
19:15 – 20:15 Hiphop ungdom Øvet  Wanja
20:15- 21:15 Voksenklasse Hiphop  Wanja

TIRSDAG – Hamar Kulturhus, Dansesalen

Tidspunkt Kurs Pedagog
17:00 – 17:45 Breakdance litt øvet 9-12år Andreas, Aaron, Ruben
17:45 – 18:30 Fri trening Andreas, Aaron
18:30 – 20:00 Moderne ungdom Therese
20:00 – 21:30 Ps:DanceCompany Frida, Therese

ONSDAG – Parkgata 31

Tidspunkt Kurs Pedagog
15:45 – 16:45 Klassisk ballett 5-7.klasse Frida
16:45 – 17:30 Klassisk ballett 3-4.klasse Frida
17:30 – 18:15 Klassisk ballett 1-2. klasse Frida
18:15 – 19:00 Jazzdans 3-4. klasse Frida
19:00 – 20:00 Jazzdans 5-7 klasse Frida
20:00 – 21:00 Klassisk ballett ungdom begynner /litt øvet Frida

ONSDAG – Hamar Kulturhus, Dansesalen

Tidspunkt Kurs Pedagog
16:00 – 17:00 Hiphop 5-7. klasse Miko
17:00 – 18:00 PS:miniCREW Miko
18:00 – 19:00 Hiphop ungdom Begynner Wanja
19:00 – 20:00 Hiphop ungdom Øvet  Wanja
20:00 – 21:30 PS:DANCE CREW Miko

TORSDAG – Parkgata 31

Tidspunkt Kurs Pedagog
16:00 – 17:15 Breakdance øvet /vkomne Ruben-Arie
17:15 – 18:00 Breakdance 4-6 år Ruben-Arie
18.00 – 18:45 Breakdance 7-9år Ruben-Arie
18:45 – 19:45 Hiphop 5-7. klasse Wanja
19:45 – 20:45 Jazz ungdom Begynner Hanna Skaara
20:45 – 21:45 Voksenklasse Jazzdans Hanna Skaara

FREDAG – Parkgata 31

Tidspunkt Kurs Pedagog
16:00-18:00 Musikal prosjektet ungdom Hanna Skaara
18:00 – 20:00 Workshops Diverse