#DAERVIIGANG!

Påmelding skjer via http://psdance-v2.appspot.com/

Vårforestilling til PS:DANCE – Hamarkulturhus 23.mai
Generalprøve: 22.mai

Ved spørsmål: info@psdance.no

vår2015PS:DANCE holder stengt i følgende ferier og fridager
Vinterferie: 14.februar-22.februar
Påskeferie: 28.mars -06.april
Kristi himmelfartsdag: 14.mai

Godt nytt år!!

Hei alle sammen!

Året er blitt 2015, med blanke ark, og mange fine danseopplevelser som venter! Vi puster lettet ut over at vi har landet lokaler for våren. -Vi må dessverre ut av våre fine lokaler på Espern, men vi har fått ny leieavtale på Hamar Teater i Strandgaten! Det er vi veldig glad for selv om dette er en midlertidig løsningen frem til sommeren.

Påmeldingen for vårsemesteret er her, og legg merke til at alle MÅ melde seg på gjennom denne linken selv om man går på kurs eller har gått på kurs tidligere: http://psdance-v2.appspot.com/

Vårsemesteret begynner 26.01.2015.

Vi ønske velkommen Kristine Sørensen, Ingebjørg Lutnæs, Abir Alyousofi, Michael Juliussen og Mari Eriksen som er nye instruktører hos oss denne våren. De skal ha jazz øvet vkomne, klassisk ballet øvet vkomne, tåspiss og hiphop 5-7.klasse og åpen crew klasse.

Med vennlig hilsen,
Therese og Ruben-Arie Slob

PSDANCE velkommen 2015

«Musikalprosjektet»

Ps:Dance presenterer «Musikalprosjektet» -Vår tolkning av High School Musical!!
Lørdag 22.november kl.18:00
En visning av hva musikalprosjekektet har holdt på med hver onsdag denne høsten, vi har også tatt med musikal 5-7.klasse, hiphop begynner og minikompaniet og et par overaskelser fra Hedmarktoppen Folkehøyskole.

Billetter i døra: 100kr for voksne, 50kr for barn (inntil 16 år).
Sted: Filadelfia/Seminargaten 31.
Regi, koreografi: Hanna Eikeli
Dette blir fest, masse energi og god stemning!
Hjertelig velkommen!!

Highschool

DANCE-VEMBER

PS:DANCE goes dance-vember!
Ved siden av de vanlige danseklassene og forberedelser til juleavslutning, kan du få meg deg:

DANCEJAM & Gratis Workshop med Redo Ait Chitt
Tirsdag 11.nov kl 20:00 – 22:00 – Hamar Kulturhus, Dansesalen

Dansekonkuranse: Battle for Hamar
Torsdag 13.nov. kl.19:00 – 22:00 – PS:DANCE studio i seminargt. 31

Danseforestillingen: »I will Never Fix you» av Therese Slob Produksjoner
Lørdag 8.nov kl.12:30 & 14:00 – Kulturhus Banken, Lillehammer
Lørdag 15.nov kl.18:00 – Hamar Kulturhus, Teater Innlandet
Søndag 16.nov kl.18:00 – Hamar Kulturhus, Teater Innlandet

Musikalprosjektet viser: »High School Musical»
Lørdag 22.nov kl.18:00 – PS:DANCE studio i seminargt. 31

Håper vi sees mye i november!

IWNFY PLAKAT

PS:DANCE DAY

Bli med på festen
En dag full av gratis workshops for barn og ungdom i mange forskjellige stiler! Ingen påmelding, bare møt opp.
https://www.facebook.com/events/768640743201458/

PROGRAM:
10.00: Breakdance 4-8år, 30min -Ruben arie Slob
10.30: Klassisk Ballett 1-2.klasse, 30min -Karin Midgaard
11.00 Jazz 3-4 klasse, 30min -Therese Slob
11.30 Musikaldans 5-7. klasse, 45min -Hanna Eikeli

12.00 OFFISIELL SEMESTER ÅPNING med show av Ps:DanceCrew, Breakdance Jam, DJ og mye mer!

12.45 Hiphop øvet/vkomne fra 8.klasse, 45min -Denice Solberg
13.30 Hiphop begynner fra 8.klasse, 45min -Hanna Eikeli
14.15 Breakdance alle aldere/åpent nivå, 45min -Ruben Arie Slob
15.00 Jazz øvet fra 8.klasse, 60min -Therese Slob

psdance poster fall 2014 break ny ny

PsMiniSommerSkole

3 morsomme og intensive dager 24, 25 og 26.* juni for aldersgruppen 3-7. klasse. (-det klassetrinnet barnet har går i nåværende skoleår.)
I løpet av disse dagene får barna både danseundervisning i hiphop, breakdance, jazz og musikaldans, i tillegg til at de er fysisk aktive i friluftsaktiviteter.
*Gjennomføring er avhengig av nok påmeldte
Torsdag 26.juni er foreldre, søsken, besteforeldre og venner invitert til å se hva vi har gjort i en minivisning fra kl 15-15.30 som avslutning på 3 kreative dager.

Pris: 900,-

cropped-psdance_ps_fc3b8tter1.jpg

TIDSPLAN FOR ALLE DAGENE:

  • 08:00-08:45 Mottagelse av barna i Filadelfia, Seminargaten 31.
    Sjekk at barnet blir krysset inn.
  • 08.00-09.00 Fri lek og oppvarming/dans i studio
  • 09:00 Vi starter danseundervisning.
  • 11:30 Vi spiser lunsj, ute om været tillater det. Husk drikkeflaske og matpakke.
  • 12:30 Lek og aktiviteter, om været tillater det tar vi en tur på Koigen.
  • 14.00 Fruktpause
  • 14.15 Dansejam
  • 15:30 Dagen avsluttes. Vi følger barna opp og ut foran inngangen.
  • Foreldrene har ansvar for at barnet blir hentet kl.15.30.

Kontakt person:
Therese Slob
Daglig leder ps:DANCE
tlf: 99744287
epost: therese@psdance.no
nettside: http://psdance.no

Påmelding: Innen 10.juni
påmelding må skje av foreldre/foresatte

Påmelding PsSommerSkole

PS:WORKSHOP

Ps:Dance proudly presents: Knut Erik Engemoen!!
Da er det bare timer igjen til workshop og det er bare å glede seg:)
Knut Erik er utdannet musikalartist og spiller nå i suksessen «Det året som var så Bratt» på Teater Innlandet.

10178440_10152440185997317_1708524214_n10 og 11.april vil det være samlet workshop for alle onsdag og torsdags klasser på Filadelfia, med
Knut Erik Engemoen istedenfor vanlige klasser.

-Onsdag 10.april
kl:18.30-20.30

-Torsdag 11.april
kl:17.00-19.00

Om du ikke vanligvis går på kurs på Filadelfa onsdag eller torsdag er det åpent for drop-inn, kr; 200 pr dag, betales til
konto nr: 1822.49.48308

-Så for hiphop vkomne, klassisk begynner og vkomne, tåspiss, moderne begynner og vkomne og jazz ungdom, er det gratis workshop og alle er velkomne begge dager om man ønsker.

Gled dere til å oppleve han!